FREERIDE CAMP STUBAI 19.-23.4. 2024

Lodowiec Stubai to największy obszar narciarski na lodowcu w Austrii. W dolinie Stubaiskom znajduje się 110 km tras. Kilka lat temu istniał specjalny teren do freeride'u pod nazwą "Wydział Prochowy". Oferuje 13 tras freeride w wolnym terenie. Dla fanów freestylu jest bardzo popularny snowpark Stubai Zoo.


2 142 zł Cena obejmuje:

  • 4x całodniowa karnet narciarski
  • 4-dniowy trening snowboardowy i narciarski
  • Trening fotograficzny i wideo
  • wypożyczanie sprzętu lawinowego


Cena nie obejmuje wyżywienia, prawo (na prośbę), ubezpieczenia i zakwaterowania, możliwe jest w Alpenhaus Monte za cene 700 zł.
Program kempingowy:

Pierwszy dzień wieczoru w hotelu. Następne dni jeżdżą po nietkniętym terenie pod okiem instruktora snowboardu i narciarza. Technika jazdy, wybór toru i interpretacja przeglądu liści. Wieczorne teoretyczne informacje na temat technologii, zapobiegania lawinom, bezpieczeństwa i orientacji w terenie. Wracasz do domu wieczorem.

Wymagany sprzęt:

Snowboard -  narciarski sprzęt, kask (można wypożyczyć na miejscu) i ubezpieczenie.


Więcej informacji na:
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.